Металічний блиск: Rabanne офіційно запустив б’юті-лінійку

Новости
22.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Після ребрендингу Rabanne презентує авангардні продукти для макіяжу
ПОДЕЛИТЬСЯ

Слідом за Prada ще один фешн-бренд запускає лінійку засобів краси — продукти Rabanne вже доступні в продажі. Новий б’юті-лонч натхненний кодами дому: модними тканинами, а також глянцевим і металевим оздобленням.

Частиною запуску стала лінійка Eyephoria, яка складається з футуристичних текстур зі стійким ефектом. Досягнути драматичного й унікального ефекту допоможуть нові продукти, зокрема чорна туш Famous Mascara. Остання характеризується стійкістю до поту та розмазування.

Інший засіб для макіяжу — палетка для повік Handbag Palette — створений на основі авангардної модної спадщини Rabanne. Продукт втілює забарвлення модних тканин у тінях відтінків матованої шкіри, металевої фольги, іскристого блиску й глянцевого вінілу.

Серед інших новинок палетка Mini Pallette із двох тіней для повік, а також рідкі тіні з високою пігментацією Colorshot. Також бренд планує випустити засоби для губ Rouge Rabanne, Nudes для шкіри обличчя та Arts Facotry з натхненними мистецтвом продуктами. 

Глянцеве пакування Rabanne Make Up теж наслідує коди будинку завдяки срібно-золотому оформленню. Креативною директоркою б’юті-напряму Rabanne виступила нью-йоркська візажистка Даян Кендалл, яка працювала над продуктами Marc Jacobs Beauty та Calvin Klein Cosmetics.

Читайте також: Prada Beauty: нова колекція декоративної та доглядової косметики.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).