Beauty & Independence: Алла Барановська презентувала благодійні CLIPSE BEAUTY BOX

Новости
14.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Це допоможе забезпечити переселенок базовими засобами гігієни
ПОДЕЛИТЬСЯ

Щосезону інфлюенсерка та власниця салонів краси Алла Барановська презентувала CLIPSE BEAUTY BOX. Кожна серія боксів мала на меті особливу місію, а сам проєкт був створений, щоб зібрати в одному місці найкращу косметику. CLIPSE BEAUTY BOX переказував кошти на благодійність, підтримував жінок і дітей. Так було до 24 лютого, і так буде завжди. 

Творці CLIPSE BEAUTY BOX згуртувались задля країни, армії, людей і не припиняють допомагати всіма можливими способами. Бокси Beauty & Independence створені з благодійною метою та щоб нагадати: попри всі випробування ми маємо залишатися сильними та незалежними.

Під час кожного замовлення CLIPSE BEAUTY BOX одна з українок отримує повноцінний гігієнічний набір з усім необхідним. Чимало жінок тимчасово виїхали з дому та втратили можливість придбати для себе найнеобхідніші елементи догляду. 

"Я буду вдячна кожній, хто підтримає команду своїм замовленням, хто допоможе нам зібрати набори й передати у центри переселенців. Впевнена, це свого роду терапія. Пам’ятайте: українки — особливі. Я пишаюся кожною з вас!" — ділиться Алла Барановська. 

Усі набори, зібрані на отримані кошти з продажів CLIPSE BEAUTY BOX, передадуть в громадську організацію "Марш жінок". Вони направлять їх у міста з найскладнішою гуманітарною ситуацією та допоможуть найвразливішим категоріям населення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).