Made With Bravery: Мінцифри запустило офіційний маркетплейс з товарами українських виробників

Новости
14.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Унікальні речі від українських брендів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мінцифри та IT-компанія Evo запустили офіційний маркетплейс з речами від українських брендів під назвою Made With Bravery. На ньому будуть представлені різноманітні товари, включаючи одяг, аксесуари, ювелірні прикраси, речі для дому, ексклюзивні книги та навіть їжу. 

“Світ дав нам три дні. Але ми все ще стоїмо. Більш того, ми ще створюємо. Ми майструємо. Ми доставляємо. Тому все, що зроблено в Україні, зроблено зі сміливістю. І тепер ви можете підтримати українську сміливість, просто купивши ці речі”, — розповідають організатори маркетплейсу. 

5% від вартості кожного придбаного товару надходитиме до фандрейзингової платформи United24. Окрім того, додаткових 5% при оплаті карткою Visa передаватимуть на відбудову України. 

Головною метою створення маркетплейсу є популяризація товарів від українських виробників у світі. Усі речі за кордон доставлятиме “Укрпошта”, а перелік країн, до яких можлива відправка, можна переглянути за посиланням.

На маркетплейсі можуть розмістити свої товари українські бренди, які представляють унікальні та автентичні вироби. Так, на платформі вже можна помітити одяг від Elena Reva, шовкові шарфи від Nesamovyto, косметику для догляду від Mr.SCRUBBER, постільну білизну GNIZDO та багато інших товарів. 

До того ж організатори маркетплейсу створили дві колекції власного мерчу під назвою Bravery Original і Bravery is in our DNA. “Кожна річ не має нічого спільного з модою. Це — заява та дія. 25% від вартості кожного виробу надходять до United24 на відбудову України. Таким чином ви можете закласти свою цеглинку у дім сміливців”, — повідомляє команда Made With Bravery.

Читайте також: Нордичний спосіб життя у кампейні POUSTOVIT осінь-зима – 2022-2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).