Чи вдягне Барбі Crocs? Відповідь у новій колаборації

Новости
13.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Рожеве божевілля в новій формі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Марго Роббі в образах ляльки Mattel продовжує дивувати шанувальників у престурі «Барбі». Для фанатів естетики барбікору, які хочуть імплементувати у свій стиль схожі елементи, стрічка разом із брендом Crocs презентує в колаборації нову лінійку взуття.

Продуктом співпраці стали комфортні босоніжки й сабо. Звичайно, палітра дропу представлена у всіх відтінках яскраво-рожевого та ніжно-рожевого. Так, громіздкі Mega Crush Schandal містять покращений гумовий протектор і дозволять за допомогою спеціальних отворів кастомізувати образ.

У трейлері стрічки героїні Барбі надають екзистенційний вибір у сцені, яка повторює епізод із «Матриці». Високі підбори чи сандалі на низькому ходу? Barbie x Crocs пропонує різні варіанти: Siren Clog на високій платформі доповнять образ на вечірку. Також Barbie Cozzzy Sandal, які прикрашені рожевим пухом і знаменитою айдентикою, подарують відчуття комфорту.

Персоналізувати яскраве взуття допоможуть спеціальні брелки. Barvie Jacket доповнить сабо чи сандалі, як і значок Barbie Car. Також у вигляді прикраси представлений культовий логотип — знайомий із дитинства тіньовий обрис ляльки Барбі.

Айтеми колаборації вже доступні для купівлі. Співпраця Crocs із Barbie доповнить перелік оригінальних кооперацій минулого: контроверсійний дроп із Balenciaga, а також Джастіном Бібером, митцем Такасі Муракамі та дизайнером Крістофером Кейном.

Читайте також: Марго Роббі: акторка в культових образах ляльки Барбі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).