Країни крізь фешн-лінзи: Louis Vuitton представляє нові книги

Новости
13.07.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Фотоподорож до сонячних Італії та Таїті
ПОДЕЛИТЬСЯ

Серія книжок Fashion Eye від Louis Vuitton показує міста, регіони та країні через бачення модних фотографів. Минулі видання вже дослідили закутки Парижа, Берліну, Індії та України. Цього літа бренд презентує два нові зібрання світлин — «Італійська Рив’єра» та «Таїті».

У сонячній Італійській Рив’єрі, смузі узбережжя між Лігурійським морем та гірським ланцюгом, свої роботи створив Слім Ааронс. Нове видання зі 112 сторінок покликане передати атмосферу місцевості у 70-х і 80-х роках, час золотої ери кінематографа.

 

 

«Італійська Рив’єра» наповнена знімками, зробленими під променями невеликого рибацького міста Портофіно. Також Ааронс відвідав найбільший в Європі кінокомплекс Cinecittà. Між цими локаціями нью-йоркський фотограф зафіксував спільні моменти епохи. Зокрема, між культовими акторами Марчелло Мастроянні, Ромі Шнайдером і анонімними людьми.

Водночас французький фотограф Джонатан Лленс вирушив у подорож, де створив «Таїті». Його фотокартки — це дослідження повсякденного життя на острові. Лленс не переслідує чіткої цілі, а фотографує «несподівану поезію». Це безпритульні собаки, тіні, які тягнуться бетоном і звичайні предмети.

Серія книжок Fashion Eye налічує близько 30 книжок із різних регіонів світу. Видання про мандри українськими Карпатами для Louis Vuitton відзняв дует Synchrodogs. У ньому Роман Новень і Таня Щеглова зобразили погляд на інтимні стосунки між людиною і природою.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).