З Пенелопою Крус та іншими: подкаст CHANEL Connects запускає третій сезон

Новости
14.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Музиканти, архітектори та митці діляться своїм баченням
ПОДЕЛИТЬСЯ

Подкаст CHANEL Connects про мистецтво та культуру повертається з третім сезоном. Він складатиметься з восьми епізодів, які виходитимуть щотижня. У них світові лідери думок і митці дискутують на теми, що формують культуру та її майбутнє.

Перший епізод сезону побачив світ 12 липня. Так, музикантка Келсі Лу та дизайнер Йінка Ілорі обговорили вплив природи на їхню творчість і джерела натхнення. У всіх 25-хвилинних епізодах різні дуети візіонерів спілкуватимуться про технології, колективи та кінематографічне інспірування. 

Спеціальний епізод третього сезону представить дискусію лауреатки премії «Оскар» Пенелопи Крус і режисерки Карли Сімон, піонерки нового каталонського кіно. Дует зустрівся в Мадриді, щоб обговорити політику, батьківство та відвагу, потрібну для пошуку простору відновлення.

Також у записі нових серій взяли участь художниця Рейчел Роуз, кураторка Арія Дін, а магією архітектури ділитиметься Фріда Ескобедо. Окрім цього, в сезоні порушать тему креативності в комбінації зі штучним інтелектом.

«CHANEL Connects, подкаст про мистецтво та культуру, розповідає про художників-візіонерів та культурних лідерів, які пропонують рідкісне розуміння ідей, що рухають нас вперед», — зазначили в анонсі.

Перший сезон подкасту випустили у 2021. Тоді гостями мистецького проєкту стали Фаррелл Вільямс, Тільда Свінтон і Кіра Найтлі. Другий сезон представив дискусії Grimes, G-Dragon та Мейсі Вільямс.

Нові серії третього сезону CHANEL Connects доступні на стримінгових платформах і chanel.com.

Читайте також: Квінтесенція паризького стилю: Chanel Haute Couture FW 2023/2024.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).