Тейлор Свіфт встановила історичний рекорд із Speak Now

Новости
17.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові перемоги в кар’єрі попзірки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тейлор Свіфт продовжує перемагати в чартах. Чотири альбоми зірки, включно з перезаписаним Speak Now, посіли позиції в десятці Billboard 200. Співачка стала першою жінкою за 60 років і однією з трьох живих виконавців, які досягнули цього результату.

Так, Свіфт перевершила рекорд Барбари Стрейзанд серед жіночих артисток. Станом на 13 липня альбом Speak Now здобув у США 716,000 еквівалентних альбомних одиниць. З них 507,000 — продажі традиційних альбомів.

Також до американського гітпараду увійшли такі альбоми співачки як Midnights, Lover і Folklore. Серед інших виконавців із цим результатом у чартах — джазовий композитор Герб Алперт і американський співак Прінс. Чотири альбоми останнього привернули увагу слухачів після його смерті у 2016 році.

Speak Now, перезаписаний альбом Тейлор, побачив світ 7 липня. Як зазначає виконавиця, він був написаний нею повністю самостійно між її вісімнадцятиріччям та двадцятиріччям.

«Пісні, які прийшли з цього періоду мого життя, характеризувалися своєю брутальною чесністю, нефільтрованими щоденниковими зізнаннями та дикою тугою. Я люблю цей альбом, тому що він розповідає історію дорослішання, метань, польотів і падінь», — раніше поділилася артистка.

У своїй кар’єрі Тейлор неодноразово встановлювала рекорди. Сімнадцятирічна Свіфт стала наймолодшою співачкою з лідерською композицією в Hot Country Songs chart у 2006. Згодом концептуальний альбом Midnights отримав найвищі показники стримінгу в історії Spotify. З цим релізом співачка до того ж стала єдиною артисткою, всі десять композицій якої увійшли в десятку Billboard How 100 за один тиждень. 

Читайте також: Б'юті-інстаграм: образи Кайлі Дженнер, Бейонсе та інших знаменитостей цього тижня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).