З благодійною метою: Tiffany & Co представляє новий годинник «Птах на скелі»

Новости
17.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Для збору коштів на дослідження м’язової дистрофії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд ювелірних виробів Tiffany & Co презентує новинку — годинник на підвісці «Птах на скелі». Прикрасу створили з благодійною метою. Її продадуть на аукціоні, який спрямує внески на дослідження м’язової дистрофії.

Культовий для бренду мотив «Птах на скелі» прикрашає циферблат. Довга історія годинникового мистецтва продовжується з огранованим аквамариновим кришталем вагою понад 34 карати. Годинник містить 18-каратне жовте золото. Його циферблат складається з 460 діамантів в оправі.

Дизайн «Птах на скелі» розробив французький письменник та ювелір Жан Шлюмберже. У своїх подорожах на Балі, Індії й Таїланді він надихався природою. Шлюмберже помістив найбільший знайдений жовтий діамант в історії у кольє Ribbon Rosette. Згодом дорогоцінний камінь стає частиною брошки з птахом.

«Шлюмберже починав кожен дизайн з малюнка, багато з яких були створені під час його подорожей в усьому світі. Фантастичний і сюрреалістичний, Жан Шлюмберже володів неймовірною здатністю наповнювати творіння природи елементами несподіванки та химерності. Водночас, віддаючи данину поваги їхній чистій формі», — розповідають у Tiffany & Co.

Нову інтерпретацію «Птаха на скелі» представлять на аукціоні Only Watch в листопаді.

Читайте також: Український ювелірний бренд NOMIS презентував нову колекцію з натуральними перлами та дорогоцінним камінням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).