Роки королівських розлучень і скандалів: Netflix опублікував кадри п’ятого сезону серіалу "Корона"

Новости
20.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові епізоди охоплять життя монарших осіб у 90-ті роки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Стрімінговий сервіс Netflix поділився кадрами п’ятого сезону серіалу "Корона". На них з’являються Елізабет Дебікі у ролі принцеси Діани, Домінік Вест, який втілив роль принца Чарльза, а також Леслі Менвіль в образі принцеси Маргарет. Події п’ятого сезону "Корони" охоплюють один з найскандальніших періодів життя королівської родини – 1990-ті та 2000-ні роки.

1992 рік став для монарших осіб часом приголомшливих розлучень. З незначними проміжками одне між одним, публіку здивували розтавання принца Ендрю та Сари Фергюсон, принцеси Анни з Марком Філліпсом, а також принца Чарльза та принцеси Діани. У період 90-х років свого активного розвитку набувають цифрові медіа, які уважно слідкували за життям королівської родини. За словами Елізабет Дебікі, саме це дозволило акторці поринути в особисту історію Діани, ніби у "цунамі інформації".

Кадри п’ятого сезону "Корони" доводять, що творці серіалу відповідально поставилися до відтворення культових образів дружини принца Чарльза. Так, знімок, зроблений під час зйомки сцени на яхті, повторює образ принцеси Діани з сімейної відпустки 1990 року на острові Некер.

Прем’єру нових епізодів серіалу "Корона" заплановано на 9 листопада цього року.

Читайте також: Ріанна записала одразу два саундтреки до сиквелу "Чорної пантери"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).