У шостому сезоні «Корони» відбудеться весілля Чарльза й Камілли

Новости
05.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Netflix натякнув на це в соціальних мережах
ПОДЕЛИТЬСЯ

Стримінговий сервіс Netflix поділися деталями сюжету шостого й фінального сезону серіалу «Корона». Як стало відомо, драма про королівську сім’ю розповість про загибель принцеси Діани та новий шлюб у сім’ї монархів.

Сюжетна лінія не матиме зв’язку з весіллям принців Вільяма та Гаррі, що також будуть показані в серіалі. Один з епізодів драми зобразить весілля принца Чарльза й Каміли Паркер-Боулз, що відбулося у 2005 році, у Каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.

Раніше історичний серіал проілюстрував неприязнь королеви Єлизавети II до обраниці свого сина. Проте після смерті принцеси Уельської британська публіка з часом приязніше поставилася до Паркер-Боулз. Водночас у своїх мемуарах «Зайвий» принц Гаррі зазначає, що вмовляв батька не одружуватися вдруге.

«Попри те, що ми з Віллі переконували його не робити цього, тато йшов вперед. Ми потиснули йому руку, побажали успіху. Без жодних образ. Ми розуміли, що він нарешті буде з жінкою, яку кохав, жінкою, яку завжди кохав», — пише принц Гаррі в мемуарах.

У шостому сезоні акторський склад поповнився новими представниками. Так, Ед Маквей зіграє молодого принца Вільяма, а Лютер Форд — Гаррі. Також Мег Белламі виконає роль Кейт Міддлтон.

Прем’єра фінального сезону драми відбудеться осінню цього року.

Читайте також: Монарший барбікор: Кейт Міддлтон у рожевому костюмі Alexander McQueen.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).