«Я щаслива бути живою»: Лінда Євангеліста двічі пережила рак молочної залози

Новости
06.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сильна та вольова жінка
ПОДЕЛИТЬСЯ

Канадська супермодель Лінда Євангеліста повідомила, що в неї двічі за п’ять років був рак молочної залози. Про це вона розповіла в інтерв’ю The Wall Street Journal.

58-річна Євангеліста стала героїнею діджитал-обкладинки видання, знятої її другом і фешн-фотографом Стівеном Мейзелом. У відвертому інтерв’ю супермодель зазначила, що їй вперше діагностували рак молочної залози у 2018 році.

«Це було виявлено під час моєї щорічної мамографії. Не вагаючись, тому що я хотіла залишити все позаду й не мати з цим справи, я вирішила зробити двосторонню мастектомію [видалення молочної залози]. Я думала, що в мене все гаразд і я налаштована на життя. Рак молочної залози не збирався мене вбивати», — розповіла Євангеліста.

У липні 2022-го вона виявила шишку на грудях — рак молочної залози знову повернувся. Супермодель не переймалася зовнішнім виглядом, а попрохала онколога допомогти їй якнайшвидше одужати.

«Я не хочу, щоб це виглядало красиво. Я хочу, щоб ви копали. Я хочу бачити дірку в моїх грудях, коли ви закінчите. Ви мене розумієте? Я не помру від цього», — сказала своєму лікарю Лінда.

Напередодні онколог супермоделі розповів, що прогнози щодо її здоров’я хороші. Проте шанс рецидиву раку молочної залози присутній. Водночас Євангеліста залишається позитивною та намагається жити на повну. Також вона додала, що лише кілька людей знали про її проблеми зі здоров’ям.

«Я пережила жахливі проблеми зі здоров'ям. Зараз я перебуваю в такому місці, де я дуже щаслива святкувати свою “книгу”, своє життя. Я така щаслива, що жива. Все, що відбувається зараз — це бонус», —  поділилася Євангеліста в інтерв’ю.

Читайте також: Королева впевненості: 10 цитат Бейонсе, що надихають.ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).