Heron Preston і H&M об’єдналися задля створення креативної платформи Н2

Новости
06.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Довготривале партнерство
ПОДЕЛИТЬСЯ

Шведський бренд одягу H&M об’єднався з креативним візіонером Героном Престоном, запустивши платформу H2, метою якої є довготривала співпраця бренду з дизайнером. 

Герон Престон – це нью-йоркський дизайнер, співзасновник бренду чоловічого вуличного одягу Been Trill і засновник однойменного бренду Heron Preston, який представлений в Парижі та має флагманський магазин у Гонконгу. 

Дане партнерство є довгостроковим, міститиме створення унікальних колекцій та проведення консультацій для команди дизайнерів компанії, а також наставництво молодих креативних талантів. 

«H&M мав розмову зі мною щодо створення чогось сміливого, ретельно створеного, зробленого з повагою, культурно піднесеного та інтимного для тих, хто дійсно на це заслуговує», — сказав Престон.

Упродовж спільної роботи Герон буде впроваджувати свої унікальні погляди та досвід у концепцію H&M, зосередившись на чоловічому одязі, з метою розширення асортименту та покращення досвіду клієнтів. H2 також представить сезонні колекції, які досліджуватимуть нові концепції: міцності, довговічності та універсальності. Водночас платформа буде зосереджена на розвитку молодих креативних дизайнерів з унікальними ідеями та здібностями, але без доступу до більш традиційної освіти та необхідних ресурсів.

Читайте також: «Я щаслива бути живою»: Лінда Євангеліста двічі пережила рак молочної залози

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).