Фонд DEEDS4KIDS запустив освітній курс з креативних професій для дітей-сиріт

Новости
22.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Майбутнє України
ПОДЕЛИТЬСЯ

18 листопада фонд DEEDS4KIDS, який опікується освітніми ініціативами для українських дітей, запустив освітній курс "Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії" для дітей-сиріт, які були вивезені зусиллями благодійного фонду Childhood Without War в Туреччину.

На запрошення фонду DEEDS4KIDS Андрій Шатирко, власник агенції з роботи з блогерами, маркетолог, блогер, ведучий залаштунків шоу “Голос країни” та “Танці з зірками”, провів мотиваційну зустріч для 230 дітей віком від 12 років. Головною задачею була презентація нового розділу в освітніх можливостях для цих дітей та роз’яснення суті креативних професій. Комунікація з Андрієм та спільне вирішення завдань допомогли учасникам впоратись та дати відповідь на запитання: “Ким я хочу бути?”

Особливістю курсу є те, що всі напрямки можуть бути опановані дистанційно і всі вони є актуальними для сьогодення, затребуваними та цікавими в навчанні й подальшій роботі.

На зустрічі діти отримали анкети з повним переліком модулів та могли обрати ті, що їх цікавлять. Таким чином фонд DEEDS4KIDS формуватиме програму й подальший календарний план.

Найпопулярнішим запитом у дітей стали геймдев (102), онлайн-маркетинг (59), графічний дизайн (55) та вебдизайн/вебдевелопмент (51). На другому місті, з майже рівною кількістю голосів, — онлайн-курс з мови програмування Java від Codegym (38) https://codegym.cc/, відеопродакшен (37), WEB 3.0, NFT (30). Найменше зацікавилися фешн-дизайном (20).

Перший модуль із “Gamedev / Розробка ігор” стартуватиме вже у грудні 2022. В даному модулі буде розкрито теми та практичні навички з ігрового арту, наративного дизайну. Далі будуть наступні модулі з геймдизайну, програмування тощо. Тож учасники даного модулю стануть на крок ближчими до втілення заповітних мрій про створення своєї власної гри.

Партнер геймдев-модулів — AB GAMES, український розробник мобільних ігор.

Другий модуль з онлайн-маркетингу та створення стратегій просування продуктів і послуг відбудеться вже у січні. Тьюторка даного модулю — Аліса Корж, керівниця відділу бренду та піару онлайн-курсів програмування CodeGym і координаторка ініціативи з боротьби на інформаційному фронті Ukrainian PR Army. Аліса має понад 10 років досвіду роботи в міжнародному онлайн-маркетингу на різних позиціях та з різними продуктами.

"Важливо пам’ятати 2 елементи розвитку сучасних професій: по-перше, це займатися тим, що вас надихає та захоплює, а по-друге, робота може бути локально у вашому місті, а можна досягати успіхів віддалено, працюючи з будь-якої точки світу. А також постійне навчання протягом всього життя!" – говорить Андрій Шатирко.

Майже половина з опитуваних дітей бажає поглиблювати свою англійську, а саме 105 дітей.

У DEEDS4KIDS вже діє група поглибленого вивчення англійської для дітей-сиріт. Для надання такої можливості більшій кількості дітей (відкриття додаткових груп) ми запрошуємо партнерів до співпраці!

 

“Курс про сучасні креативні професії розроблено задля надання дітям дієвих інструментів швидшого знаходження себе. Ми хочемо показати, що є багато затребуваних сучасних професій, які можна опанувати дистанційно та обрати за власним покликом. Адже у дітей-сиріт є деякі обмеження у вільному пересуванні, відвідуванні офлайн-шкіл, курсів тощо. Хотілося б дати поштовх тим, хто здатний використати отримані на курсі навички, доступ до професіоналів різних креативних індустрій для отримання професії для себе і розвиток кваліфікації вже з підліткового віку. Якщо хоча б 2% дітей знайдуть на нашому курсі справу свого життя, я буду дуже щаслива!” — зазначає співзасновниця DEEDS4KIDS Наталія Большакова.

Курс “Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії” реалізується у межах напрямку United DEEDS 4 ORPHAN kids, запуск якого було анонсовано 3 жовтня 2022. Згідно з цим розділом діяльності, фонд DEEDS4KIDS здійснює освітні ініціативи для українських дітей-сиріт та забезпечує технічні засоби й можливості. Першою співпрацею стала взаємодія саме з фондом Childhood Without War, адже вони вивезли з України безпрецедентну кількість дітей, а саме 2000 дітей і їхніх опікунів, у безпечні умови в Туреччині.

“Ми впроваджували напрямок United DEEDS 4 orphan KIDS з особливими відчуттями. Адже діти-сироти – це найбільш незахищена соціальна група, особливо під час війни. Водночас це такі ж українські діти, які завтра мають будувати своє життя й разом із тим — відбудовувати нашу країну, робити її кращою.

Ці діти, вони талановиті, красиві, з великим бажанням навчатися, одним словом – круті! Сьогоднішній захід був першим з серії зустрічей та загальним початком курсів. Він був спрямований на ознайомлення з різними креативними професіями. Багато обговорювали дитячі мрії. На кшталт, ким вони себе бачать і які знання потрібні, аби спробувати здійснити ці мрії (навіть найсміливіші). Я дуже рада, що інтеграція дітей в спілкування була максимальною. Адже це означає, що ми рухаємось в правильному напрямку”, – сказала співзасновниця DEEDS4KIDS Ніна Васадзе.

Нагадуємо, що фонду DEEDS4KIDS можна допомогти різними способами: від безпосереднього волонтерства на місці впровадження освітньої програми, пропозиції продуктивного партнерства задля допомоги українським дітям і до надання фінансової допомоги.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).