Раф Сімонс зачиняє власний бренд, який існував майже три десятиліття

Новости
22.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кінець ери Raf Simons
ПОДЕЛИТЬСЯ

Раф Сімонс оголосив про зачинення власного однойменного бренду. Про таке рішення він повідомив у короткій заяві в Instagram у понеділок, 21 листопада. Модельєр додав, що колекція бренду весна-літо 2023 року стане останньою.

«У мене не вистачає слів, щоб висловити, як я пишаюся всім, чого ми досягли, — написав він. — Дякую всім за віру в наше бачення і в мене». Припускається, що рішення може бути пов'язане з неспокійним фінансовим ринком, що безпосередньо впливає на світ моди.

Сімонса називають одним з найвидатніших дизайнерів сучасної моди. Серед знаменитих шанувальників його робіт — співачка Ріанна, акторки Емма Вотсон та Шарліз Терон.

На початку кар'єри Раф Сімонс увійшов до складу «Антверпенської шістки» — випускників Королівської академії образотворчих мистецтв в Антверпені. У 1986 році молоді дизайнери привезли свої колекції до Лондона для демонстрації на Британському дизайнерському показі. Ця подія окреслила прогресивне бельгійське бачення на міжнародній арені моди.

Сімонс запустив свій однойменний лейбл у 1995 році. Він створив новий прецедент у світі чоловічої моди, поєднуючи молодіжну культуру з акцентуванням на мінімалістських силуетах. Раф продовжить працювати креативним директором Prada разом з Міуччею Прадою, обіймаючи цю посаду з 2020 року.

Читайте також: Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду у рекламній кампанії Louis Vuitton

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).