До Києва разом із благодійним проєктом World Central Kitchen прибув режисер Кері Фукунага

Новости
31.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Режисер останнього фільму про Бонда "007: Не час помирати" та серіалів "Маніяк" і "Справжній детектив"
ПОДЕЛИТЬСЯ

До Києва разом із благодійним проєктом World Central Kitchen приїхав режисер останнього фільму про Бонда "007: Не час помирати" та серіалів "Маніяк" і "Справжній детектив" Кері Фукунага. Про це повідомив у своєму Instagram виконавчий директор проєкту Нейт Мук, а згодом і шеф-кухар та співзасновник Хосе Андрес. До Києва Фукунага вирушив після того, як близько тижня провів у Львові. 

Режисер став частиною команди благодійного проєкту World Central Kitchen, який забезпечує їжею людей, що постраждали внаслідок стихійного лиха або воєнних дій. 

Упродовж минулого тижня у Львові американський режисер встиг поспілкуватися з переселенцями, волонтерами та зустрівся з командою «Укрзалізниці», першим віцепрем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром інфраструктури Олександром Кубраковим та міністром аграрної політики та продовольства Миколою Сольським. Також Фукунага викладає на своїй Instagram-сторінці історії вимушених переселенців і тих, хто їм допомагає.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)

World Central Kitchen – це некомерційна неурядова організація, яка займається харчуванням під час стихійного лиха. Вона була заснована у 2010 році знаменитим шеф-кухарем Хосе Андресом.

 

Читайте також: 

Голлівудський актор Шон Пенн відвідав Львів, аби допомогти українським переселенцям

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).