Музей MoMa відкрив виставку робіт художників — українців за походженням

Новости
31.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З-поміж них поезія Сергія Жадана
ПОДЕЛИТЬСЯ

Музей сучасного мистецтва MoMa, що у Нью-Йорку, відкрив виставку робіт митців з України, аби вшанувати хоробрість нашого народу. У колекції — творіння тих, хто народився в нинішніх кордонах країни. Наприклад, Казимира Малевича (народився у Києві), Соні Делоне-Терк (з Градизька), Луїзи Невельсон (родом із Переяслава), Джанет Собель (народилась у Дніпрі), Weggee (із Золочева).

Вірші поета й прозаїка Сергія Жадана також представили на виставці. Англійський переклад здійснили Джон Хеннесі та Остап Кін. Нагадаємо, нещодавно митця висунули на Нобелівську премію з літератури. 

Одна з частин виставки — картина художниці Соні Делоне "Португальський ринок" (1915). 

Крім картин, до виставки входять фотографії, гравюри, друки й скульптури. Організатори пишуть: "Представлені роботи, виконані в різних середовищах, відображають широкий спектр підходів: від абстракції до репрезентації, від механічної до ручної роботи, від повсякденного до містичного". 

 

 

 

Читайте також: Ед Ширан, Джамала, Том Оделл та інші на благодійному концерті на підтримку України

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).