До сліз: Roxolana випустила англомовну пісню від імені загиблих від російського наступу дітей

Новости
31.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Більше 145 невинних душ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська співачка Roxolana випустила нову англомовну пісню I`m gone. У треку артистка співає від імені загиблих від російського наступу дітей. Cтаном на 30 березня в Україні загинуло більше 145 дітей різного віку.

"З початком війни я зрозуміла для себе, що, наскільки це можливо, маю підіймати людям настрій і бойовий дух, хоча б трішки відволікати їх від шалених тривог за допомогою таких пісень, як "I СіЮ" чи навіть звичайної словесної підтримки. Але водночас, щоразу відкриваючи соцмережі, я бачила відео, на яких українські діти втрачають життя, де їх намагаються врятувати, де вони вже не дихають… Коли я бачила ці кадри, у мене просто опускались руки, я не розуміла, що мені робити, виникало відчуття тотального безсилля", — зізнається співачка.

Крім того, Roxolana закликає усіх бажаючих підтримати проєкт «Врятуй мою мрію». Благодійна ініціатива допомагає дітям продовжувати займатися творчістю навіть в умовах розв’язаної росією війни. Проєкт стартує 4 квітня.

"Кожен бажаючий зможе пожертвувати гроші або інструменти для творчості дітям, які цього потребують. Про свої бажання та мрії вони зможуть писати онлайн на платформу або в листах, які можна буде залишати в скриньках, розташованих у різних місцях Львова", — говорить Roxolana.

Читайте також: Принц Гаррі подякував українським волонтеркам: "Ви щодня рятуєте життя"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).