Don’t Fuck with Ukraine: Cлухаємо разом новий трек Макса Барських

Новости
29.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Який він присвятив ЗСУ та народному спротиву
ПОДЕЛИТЬСЯ

Макс Барських випустив новий трек Don't fuck with Ukraine — саундтрек підтримки бойового духу українського народу, який став квінтесенцією головних фраз під час війни. 

За словами музиканта, після ліричної воєнної колискової "Буде весна" йому захотілось створити такий інтернаціональний трек, який покаже силу українців усьому світові. Тому, крім куплетів англійською, особливу увагу привертає український фольклор, написаний без цензури, але з елементами гумору, який Максу вдалося записати у Львові. 

«Багато хто з самого початку не вірив в Україну і думав, що наш народ зламається, а наша армія буде недостатньо сильною та мужньою. Однак вже третій місяць поспіль наша держава героїчно бореться з російським нашестям. І цей прецедент змінює не лише нашу країну, але й увесь світ. Наш приклад покликаний заражати інші народи», — коментує Барських.

Нова пісня Барських присвячена українським військовим, честь і мужність яких вражає співака особисто. Також вона стосується і народного спротиву, завдяки якому світ є свідком народження єдиної сили України.

 

Читайте також: 

Про страх помилок: Слухайте "Обійми" — першу україномовну пісню Dantes

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).