Українська художниця Марія Куліковська повторила перформанс 2014 року в Берліні

Новости
28.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Аби ще раз привернути увагу до України
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська художниця та архітекторка Марія Куліковська влаштувала одиночний перформанс "254" у Берліні. На вулиці міста, біля Нової національної галереї, дівчина лягла під українським прапором. Таким чином Марія хотіла привернути увагу до трагічних подій в Україні.

Схожий перформанс Куліковська проводила у санкт-петербурзі у 2014 році. Тоді Марія, яка народилася і виросла у Криму, виступала проти його анексії російською федерацією. Через пікет художниця була затримана місцевою поліцією.

Відзначимо, з початку окупації АР Крим та бойових дій на Донбасі Марія Куліковська активно висловлювала свою проукраїнську позицію через мистецтво. Наприклад, у 2016 році художниця "окупувала" російський павільйон на Венеційській бієнале. Усім бажаючим Марія разом з командою пропонувала одягти мілітарі-куртки, аби перевтілитися в відомих "зелених чоловічків" у Криму.  

Читайте також: Стрічку Z, яка має відкривати Каннський кінофестиваль, перейменували на The Cut

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).