Актор “Абатства Даунтон” озвучив короткометражний фільм про зруйновані пам’ятки Харкова

Новости
30.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
У рамках проєкту “Листівки з України”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський актор Г’ю Бонневіль, знаменитий своєю роллю Роберта Кроулі в серіалі “Абатство Даунтон”, взяв участь у міжнародному проєкті “Листівки з України” та озвучив історію пошкоджених і зруйнованих культурних пам’яток Харкова. 

Проєкт “Листівки з України” розроблений Українським інститутом за підтримки USAID і має на меті продемонструвати світові шкоду, яку російська армія щодня завдає українській культурі. Як зазначають організатори, протягом усього проєкту вони планують опублікувати ще сім відео, у яких знаменитості з України та інших європейських країн розповідатимуть історії зруйнованих пам’яток культури. 

Першим відео у рамках проєкту став короткометражний фільм про Харків, місто, яке всі шість місяців повномасштабної війни піддається ракетним обстрілам. Його історію розповів британський актор Г’ю Бонневіль, який протягом усього часу підтримував українців у соціальних мережах, а також допомагав зі збором коштів на різні потреби біженців та армії.

“Історичний центр і вирви від снарядів на майдані Свободи стали жахливим нагадуванням про те, чого варта свобода у ХХІ столітті. Але можна знищити майдани, та не свободу”, — розповідає Г’ю Бонневіль у відео.

Окрім того, організатори проєкту запустили хештег #PostcardsFromUkraine, щоб привернути більше уваги іноземців до війни в Україні. “Нам потрібно більше розповідати про причини та форму цієї війни, щоб іноземці розуміли масштаби та наслідки, які вона матиме не лише для української культури, а й для європейської та світової загалом. Важливо знаходити однодумців серед зірок та інфлюенсерів в інших країнах, які своїми голосами зможуть донести правду про жахи цієї війни до більшої кількості людей у світі”, — зазначає Ксенія Калина, керівниця комунікацій Українського інституту.

Читайте також: Google запускає кампанію протидії дезінформації про українських біженців

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).