Що відомо про третій сезон “Емілі в Парижі”: Головна героїня залишається у Франції ще на один рік

Новости
29.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Глядачі знову побачать на екранах вулиці Парижа
ПОДЕЛИТЬСЯ

Перші два сезони серіалу “Емілі в Парижі” стали надзвичайно популярними серед глядачів Netflix, саме тому у січні було оголошено про зйомки щонайменше ще двох частин кінострічки. І, судячи з фото та відео акторів, знімання третього сезону вже розпочалось!

Лілі Коллінз, яка грає головну роль Емілі Купер у серіалі, опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі відео з прогулянки вздовж Сени. Це дає зрозуміти те, що дії третього сезону “Емілі в Парижі” знову ж таки відбуватимуться в столиці Франції. 

Акторський склад залишився незмінним: до ролі Габріеля знову повертається Лукас Браво, Каміллу зіграє Камілла Разат, а Філіппін Леруа-Больє з’явиться на екранах в образі Сільві. Також у нових серіях глядачі побачать Люсьєна Лавісконта в ролі Альфі, який приєднався до зйомок в останньому сезоні. 

Як зазначає Netflix Tudum, “Емілі Купер продовжить свою подорож самопізнання в Парижі ще на два сезони. Але як у третьому, так і в четвертому сезоні Емілі доведеться боротися з кардинальним рішенням, яке вона прийме для себе. Міс Купер буде змушена вирішити: залишитися в Gilbert Group і повернутися додому в Чикаго, як вона завжди планувала, або приєднатися до Сільві в її новій маркетинговій фірмі, відкинувши обережність і повністю прийнявши паризький спосіб життя”. До того ж головній героїні доведеться прийняти той факт, що Камілла переїхала до Габріеля, і нарешті вирішити, яке продовження буде в її стосунках з Альфі.

Дата виходу третього сезону поки невідома, проте найімовірніше, що зйомки завершаться восени цього року, а нові серії вийдуть на екрани вже на початку 2023.

Читайте також: Анджеліна Джолі подала позов проти ФБР, яке не висунуло кримінальних звинувачень Бреду Пітту

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).