Lil Nas X став амбасадором YSL Beauty

Новости
30.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перший кампейн вже в етері
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський репер Lil Nas X став новим амбасадором YSL Beauty. Бренд вже представив перший кампейн разом зі знаменитістю, знятий посеред пустельних гір. Очікується, що Lil Nas X і надалі з’являтиметься у рекламних кампаніях косметики та парфумерії бренду.

Спершу кампанія за участі американського репера з’явиться у США. YSL Beauty сподіваються, що образ Lil Nas X допоможе розширити кордони стереотипного уявлення про красу. Репер підтримуватиме нові продукти бренду як чоловічої, так і жіночої лінійки.

"Lil Nas X втілює бачення YSL Beauty щодо майбутнього індустрії краси: він неперевершений, унікальний, сміливий. Синергія між брендом і пристрастю Lil Nas X до самовираження стала джерелом натхнення для цього партнерства. Ми сподіваємося, що в такий спосіб допоможемо новому поколінню продемонструвати свою красу та індивідуальність", —коментує Летиція Рауст, генеральна менеджерка YSL Beauty.

Читайте також: Що відомо про третій сезон “Емілі в Парижі”: Головна героїня залишається у Франції ще на один рік

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).