Ітан Гоук звернувся до Папи Римського з проханням очолити марш миру для підтримки України

Новости
22.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актор закликав припинити вбивства мирних людей
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський актор і літератор Ітан Гоук написав листа до Папи Римського Франциска із закликом використати силу свого статусу й очолити марш миру, щоб зупинити війну в Україні. Про своє прохання актор розповів під час інтерв’ю американському журналісту й коміку Стівену Кольберу на його вечірньому шоу. 

“Я розумію, що Папа не може зупинити війну, але якби він використав силу свого імені та влаштував мирний марш, ми усі могли б піти. Ми могли б повернути переселенців до їхніх домівок. Ми могли б піти й сказати: “Ви повинні перестати вбивати дітей”. Я думаю, що дорослі з усього світу мають встати й сказати: “Ви не маєте права бомбити й вбивати дітей”, — наголосив актор.

Ітан Гоук додав, що саме після того, як кожен висловиться проти вбивства мирних людей, весь світ зможе зосередитися на тих кризових явищах нашої планети, які відбуваються зараз.

Фрагмент із закликом актора було окремо опубліковано на ютуб-каналі шоу під назвою “Папо Франциску, якщо ти дивишся, Ітан Гоук має чудову ідею”.

Читайте також: Шон Пенн хоче воювати проти російської армії в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).