Шон Пенн хоче воювати проти російської армії в Україні

Новости
13.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актор попросив допомоги у Колі Сєрги
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський актор і кінорежисер Шон Пенн, який вже не вперше виражає свою підтримку Україні, розповів про своє бажання піти воювати проти Росії. Про це він повідомив лідеру групи “The Коля” Колі Сєрзі, який зараз служить у теробороні, під час їхньої зустрічі на Дніпропетровщині.

«Я їздив у складі пресгрупи. Подружився з ним. Він дуже-дуже крутий. Дуже зацікавлений не лише знімати документальне кіно, людина активно хоче бути залученою і до воєнних дій».

Голлівудський актор вже не вперше говорить про те, що він хотів би піти воювати проти Росії. «Якщо ви побуваєте в Україні, ця думка обов'язково у вас виникне. Ти розмірковуєш, у якому столітті ми живемо? Днями ти був на заправці у Брентвуді, а зараз думаєш про те, аби боротися проти Росії? Що, чорт забирай, відбувається?» — розповів Шон Пенн у своєму інтерв’ю для Hollywood Authentic.

Нагадаємо, що зараз Шон Пенн подорожує Україною і знімає документальний фільм про війну, аби показати світові, який жах насправді принесла Росія. 

 

Читайте також: 

Лієв Шрайбер, американський актор та співзасновник ініціативи BlueCheck Ukraine, став амбасадором UNITED24

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).