Сем Тейлор-Джонсон зніме байопік про Емі Вайнгауз

Новости
13.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Продюсуванням байопіку займеться компанія StudioCanal
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британська режисерка Сем Тейлор-Джонсон, відома створенням фільму “П’ятдесят відтінків сірого”, зніме байопік про співачку Емі Вайнгауз. Кінострічка матиме назву “Назад до чорного” й розповідатиме про життєвий і музичний шлях артистки, від самого початку її кар’єри та аж до отримання “Греммі” за альбом Back to Black й згодом трагічної смерті.

Як повідомляє Deadline, сценарієм до фільму займається Метт Грінхолг, який раніше вже працював із Сем Тейлор-Джонсон над створенням кінострічки про Джона Леннона, а продюсерами виступили французька компанія StudioCanal, Елісон Мері Оуен, Дебра Гейворд і Трейсі Сіворд. Кінокартину будуть знімати за повної підтримки сім’ї співачки, й вже зовсім скоро продюсери та режисерка планують почати пошуки акторки на роль Емі Вайнгауз.

Родина Емі погодилася на зйомки фільму ще у 2018 році.

«Ми хочемо, щоб хтось зобразив Емі такою, якою вона була… смішною, блискучою, чарівною та жахливою. Немає ніякого сенсу самому знімати цей фільм, бо я її батько, але залучити правильних людей до цього дуже важливо, й ми це зробимо», — поділився Мітч Вайнгауз.

Емі Вайнгауз — британська співачка в жанрах соул-поп із джазовими мотивами. Вона потрапила до Книги рекордів Гіннеса, отримавши одразу п’ять нагород “Греммі” за свій другий альбом Back to Black. Емі Вайнгауз померла 23 липня 2011 року внаслідок залежності від алкоголю і наркотиків.

 

Читайте також:

5 фільмів про торжество справедливості

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).