MONATIK випустив анімований кліп на пісню From U to z

Новости
13.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З нового альбому "ART Оборона"
ПОДЕЛИТЬСЯ

На початку липня MONATIK випустив ЕР “ART Оборона”, композиції з якого вже майже два тижні поспіль займають високі позиції в музичних чартах та на стрімінгових платформах. Сьогодні артист зробив реліз анімованого кліпу на один з лід-синглів ЕР — From U to z, режисером якого став Дмитро Нечепуренко (DredLock Production). 

Як зізнається сам автор ідеї та режисер відео, у такі надзвичайно складні часи дуже хотілося висловити свої думки не через кадри з артистом, а додаючи відеороботам нові, своєрідні, але такі ж цікаві й глибокі, стиль і форму. Почувши пісню From U to z з ЕР “ART Оборона”, Дмитро побачив низку образів і за їхньою допомогою зобразив цілу історію перемоги українців. 

«Так, під час війни, посеред повітряної тривоги дуже складно робити технічно досконалі роботи, на це просто немає часу. Проте можна обрати форму і стиль, які не потребують мегаресурсів. Колаж і анімація як варіант. Сподіваюсь, я зміг почути й передати, як на мене, основний меседж — жагу до життя й велике бажання українців перемогти зло та бути вільними», — прокоментував відео Дмитро Нечепуренко.

MONATIK, у свою чергу, продовжує підтримувати талановитих українських митців. На початку війни артист запустив творчу ініціативу Art During The War In Ukraine та наділяє спеціальними грантами творчих особистостей. Історія створення цієї роботи увійде до книги, що артист планує опублікувати одразу після перемоги України. 

 

Читайте також:

Знайомимось зі співачкою KOLA, авторкою вірусного синглу "Чи разом?"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).