Офіційно: "Євробачення" — 2023 пройде у Великій Британії від імені України

Новости
26.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Англія вже вп’яте приймає конкурс замість інших країн
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пісенний конкурс "Євробачення" – 2023 пройде у Великій Британії. Про це офіційно повідомило керівництво "Суспільного", з посиланням на Європейську мовну спілку (EBU) та BBC. Таким чином, організатором "Євробачення" наступного року виступить британський мовник BBC, який буде приймати конкурс замість інших країн вже вп’яте.

Організатори повідомляють, що "Євробачення" у Великій Британії пройде від імені України. BBC обіцяють вшанувати вклад Kalush Orchestra у розвиток української культури. Водночас Україна у якості переможниці конкурсу 2022 року автоматично потрапить до фіналу "Євробачення".

"Ми знаємо, що наступного року конкурс продемонструє креативність і майстерність одного з найдосвідченіших суспільних мовників Європи, водночас гарантуючи, що цьогорічного переможця, Україну, буде відзначено та представлено протягом усієї події", – заявив Мартін Остердаль, виконавчий директор "Євробачення".

Читайте також: "Україна та світ: майбутнє, яке ми (від)будуємо разом". Відбувся другий Саміт перших леді та джентльменів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).