Джамала візьме участь у "Танцях з зірками" у Польщі

Новости
25.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Співачка збиратиме кошти на підтримку українців, які постраждали через війну
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Джамала стала голосом свого народу за межами дому. День за днем, країна за країною, вона бере участь у благодійних акціях, концертах і телешоу, організатори яких збирають кошти для вимушено переміщених осіб, дітей та української армії. Організатори акцій та концертів, до яких долучилася співачка, вже зібрали понад $ 90 млн. 

Колаборація з POLSAT Group, що є мовником польської версії танцювального шоу, запланована на осінь 2022 року. Під час участі у 13 сезоні «Танців з зірками» Джамала спільно з Polsat Foundation проведе збір коштів для жертв війни в Україні.

«Сьогодні участь у такому проєкті для мене, перш за все, це можливість нагадати про мій дім. Про мільйони людей, які страждають, і важливість їх підтримки. Світ не має втомитися від нас. Україна не має зникнути з ефірів, допоки ми не переможемо», — зазначає співачка та авторка пісень Джамала.

Нагадаємо, раніше цього року українська переможниця «Євробачення» була відзначена премією «За видатне лідерство артиста» Атлантичної ради США. Нагорода, яку раніше присуджували Тоні Бенету та Лайонелу Річчі, була вручена їй за боротьбу за захист української культури та самобутності. 

 

Читайте також:

"Україна та світ: майбутнє, яке ми (від)будуємо разом". Відбувся другий Саміт перших леді та джентльменів

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).