На благодійній лекції Аліни Френдій зібрали понад 170 тисяч гривень для допомоги українській армії

Новости
06.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Боротьба за перемогу на фешн-фронті
ПОДЕЛИТЬСЯ

Аліна Френдій, інфлюенсерка, власниця брендів Tote і Coosh, провела благодійну лекцію "Особистий бренд у соцмережах". Блогерка мала на меті зібрати кошти на допомогу військовим, аби наблизити перемогу України. Лекція пройшла у Варшаві, у NYX Hotel Warsaw. Аліна вирішила обрати саме це місто, адже воно стало прихистком для багатьох українських біженців, яких Польща радо приймає.

"У мирні часи я вела лекції, щоб поділитися досвідом та знаннями, побачитися зі своїми підписниками. А зараз насамперед — щоб бути корисною для України. Тішить, що навіть такі знання, здавалося б, далеко не найважливіші під час війни, стали в пригоді", — розповідає Аліна.

Вхід на лекцію був за благодійний внесок, а всі охочі могли подивитися її в онлайн-форматі, заплативши будь-яку комфортну суму. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 170 тисяч гривень, які вже були надіслані до благодійного фонду "Повернись живим".

Читайте також: Бренд CHAKSHYN представив благодійний проєкт THE CAPITAL OF FREEDOM

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).