Квіткова ферма Villa Verde й інші флористи Київщини об’єдналися, аби привітати мам військовослужбовців з Днем матері

Новости
06.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Частинка свята
ПОДЕЛИТЬСЯ

У перші дні війни квіткова ферма Villa Verde зазнала повітряного обстрілу, а її технічне приміщення було повністю зруйноване. Підприємство втратило котли, систему фертигації, обладнання та увесь інвентар загалом – вціліло лише поле та теплиці. Цвітіння квітів, як і життя, не зупинити, тому, незважаючи на обставини, Villa Verde вирішили об’єднатися з іншими фермерами Київщини й організували ярмарок.

Квітковий ярмарок відбудеться в суботу, 7 травня, з 10:00 до 17:00 (або останньої квіточки), у закладах Києва: Dyletant, Blur, Subota Cafe, Zig Zag і Honey.

Марія Дідковська, рестораторка та суспільна діячка, ініціювала та реалізовує ідею — постукати у двері матерів хлопців та дівчат, які в День матері не зможуть приїхати у гості, адже знаходяться на передовій.

"Ми домовилися з Юлею Завальнюк, що відправимо прямо з грядки наповнені сонцем і любов’ю квіти. Ми придбали близько двох тисяч букетів нарцисів, і вони вже в процесі доставки! Команди Citromelle Restaurant Francais та Saint Bar, що наразі працюють як волонтери, відвезуть частину до військових шпиталів та передадуть хлопцям та дівчатам, аби ті могли зустріти маму або медсестру, лікарку чи волонтера, які зараз поруч, і подарувати частину любові у цей важливий день. Крім того, на задньому дворi Сitronelle та Saint Bar (Б. Хмельницького, 23) можна буде отримати букети безкоштовно всім тим, хто зможе віднести їх матерям військових, що зараз не вдома. І матерям тих, хто вже ніколи не повернеться.

Кожна мама завжди хоче бути поруч зі своєю дитиною, допомагати й обіймати. Сьогодні у міських шпиталях знаходяться наші хлопці та дівчата з передової — до них приходять мами кожен день, прийдуть і в неділю, у День матері. Ми можемо передати квіти їм у шпиталі, й вони зможуть зустріти мам", — розповідає Марія.

Читайте також: "Нові норми — це як?": Kachorovska показали весняний маніфест, знятий до початку повномасштабної війни

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).