Драма швидкостей: вийшов трейлер «Феррарі» з Адамом Драйвером і Пенелопою Круз

Новости
31.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Любовні афери, перегони та трагедії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Адам Драйвер («Дім Ґуччі», «Зоряні війни») до невпізнаності перевтілився в засновника однойменної компанії Енцо Феррарі. Актор виконує головну роль в драматичній стрічці «Феррарі», де також знялися Пенелопа Круз та Шейлін Вудлі.   

Перший трейлер стрічки безслівно описує сюжет — літом 1957 року колишній перегонник Енцо Феррарі переживає скрутні часи. Компанії Ferrari, яку він побудував із дружиною Лаурою (Пенелопа Круз) з нуля, загрожує банкрутство. Події біографічного фільму відбувається перед трагічними перегонами, під час яких лопнула шина гоночного авто Ferrari. Технічна неполадка призвела до смерті десяти людей.

Внаслідок трагедії Енцо Феррарі та виробника шин звинуватили в невмисному вбивстві, проте невдовзі справу закрили. Відповідно до синопсиса, засновник автомобільної імперії та його дружина також переживають смерть єдиного сина. Ще одна сюжетна лінія розповідає про любовну аферу Енцо з Ліною Ларді (Шейлін Вудлі) та їхню позашлюбну дитину.

Знімання «Феррарі» відбулися в італійській Брешії, де проводилися «смертоносні» перегони. За словами режисера стрічки Майкла Манна, фільм не є продуктом традиційних кіностудій завдяки дистрибуції незалежної Neon.

Сценарій «Феррарі» створений за мотивами біографії «Енцо Феррарі — людина, машини, гонки, машина» Брока Єйтса. Прем’єра фільму відбудеться на Венеційському кінофестивалі, а в прокаті — вкінці грудня.

Читайте також: «Бріджит — ти найбільша зірка кіно». Розповідаємо про байопік Бріджит Бардо на Netflix.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).