Реформаторка Наомі Кемпбелл співпрацює з PrettyLittleThing, аби підтримати двох молодих дизайнерів

Новости
31.08.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Модель і творець змін
ПОДЕЛИТЬСЯ

Попри те, що для багатьох Наомі Кемпбелл передусім відома як перша темношкіра супермодель, що з’явилася на обкладинках Time та французького Vogue, наразі її досягнення та реформаторські погляди заслуговують на не меншу увагу. Вона працює у багатьох напрямах: розвиває молоді таланти, працюючи виконавчим продюсером, а також об’єднує творчих людей задля досягнення спільних цілей. Тепер Наомі використовує свою світову популярність, аби підтримати PrettyLittleThing і двох нових дизайнерів у колекції бренду, що розробляється спільно з моделлю. 

 

«Я вважаю себе творцем змін. Як реформаторка, я була певна, що співпрацю з молодими дизайнерами було б добре втілити в життя. Я знаю, що це [PrettyLittleThing] швидка мода, тому люди будуть критично ставитися. Я й не заперечую. Але як та, хто чинить зміни, я вважаю, що це чудовий спосіб вплинути на зміни в галузі, щоб нових дизайнерів визнали та побачили на світовій арені».

Кемпбелл працює з двома дизайнерами – Віктором Анате, практично невідомим 20-річним нігерійським дизайнером, і Едвіном Томпсоном з бренду Theophilio, який народився на Ямайці та наразі живе в Нью-Йорку. Їхні відсилання до нігерійської та ямайської спадщина зрезонувала з душею Наомі, адже її мати має нігерійсько-ямайське походження. 

Понад усе Кемпбелл хотіла б, щоб індустрія моди змінилася: «Відкриваючи кордони, мода не повинна дискримінувати, а натомість дозволяти всім охочим приїхати в будь-який куточок світу і показати свої досягнення. Якщо вони мріють це зробити, то нехай зроблять», – сказала вона, додавши: «Найголовніше – надати їм необхідну підтримку, незалежно від того, як вони виробляють одяг. Ось чому я створила Emerge у 2021 році».

 

Читайте також: 6 речей із гардероба Майкла Джексона, які зробили його стиль культовим

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).