У меню — парфуми: Chanel відкриває кафе в Брукліні

Новости
30.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Фешенебельний поп-ап працюватиме лише один вікенд
ПОДЕЛИТЬСЯ

Chanel часто святкує нові лончі масштабно, зокрема на честь запуску resort колекції бренд представив спа-круїзи. Запуск нового аромату Chance Eau Fraîche теж ознаменувався подією — відкриттям кафе Lacky Chance Diner у Брукліні, де подаватимуть парфумерну воду.

Декорована в стилі американських закусочних, Lacky Chance Diner розташована поблизу бутику ароматів і б’юті засобів Chanel. Колірна палітра локації обрана у відтінках нового аромату — світло-зеленому й світло-рожевому.

На противагу закусочним, замість бургерів та мілкшейків головною стравою в меню стане аромат Chance Eau Fraîche. Щоб відчути ольфакторний досвід новинки, гості мають розмістити повідомлення біля барної стійки.

Втім, перекусити в Lacky Chance Diner таки буде можливо: в кафе доступні компліментарні безплатні напої, а на відкритому майданчику подаватимуть прохолодні закуски. Також у середині поп-апу гості зможуть зробити тематичні світлини, зокрема біля торгового автомата в стилі аромату. На задньому дворі закладу продаватиметься Chance Eau Fraîche. 

Lacky Chance Diner працюватиме лише з 8 по 10 вересня. Завітати у фешенебельний поп-ап можна з допомогою резервації на сайті бренду, хоча відвідувачам без попереднього запису теж будуть раді.

Читайте також: Квінтесенція паризького стилю: Chanel Haute Couture FW 2023/2024.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).