Відсилки до серіалу «Секс і місто» і стилістика barbiecore у новому кліпі Селени Гомес на пісню Single Soon

Новости
28.08.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зовсім нещодавно, майже через рік після останнього релізу композиції, вийшла нова пісня Селени Гомес Single Soon. З листопада минулого року світова спільнота була в очікуванні релізу треку, який за словами попспівачки описував би її приватне життя, ті історії, які завжди залишалися непомітними для ока шанувальників і преси. 

Селена Гомес у новій композиції оспівує красу самотності та вільності від стосунків. Напередодні релізу, на особистій сторінці в інстаграмі, співачка натякнула на присутність відсилок до культового серіалу «Секс і місто». На одну із світлин потрапив полароїдний знімок із написом «I’m sorry. I can’t. Don’t hate me» – у такий спосіб Селена посилається на сцену з шостого сезону сьомого епізоду серіалу, у якому тодішній хлопець Керрі Бредшоу Джек Бергер розлучається з нею через записку з тим же повідомленням. Та сама нотатка з’являється в перших секундах музичного відео, однак цього разу авторкою повідомлення була Гомес.

Також попспівачка записала відео для своєї сторінки в інстаграмі, де використала звуковий супровід, що належить Саманті Джонс. Зображена сцена телефонного дзвінка, де Кен, у якого був роман із Самантою, дзвонить і каже їй: «Все скінчено. Я сказав своїй дружині». Натомість вона впевнено відповідає: «Хто це?» 

Кім Кетролл, яка зіграла Джонс, опублікувала відео Селени Гомес на X і написала: «Я схвалюю це повідомлення…»

Щодо стилістики кліпу, то головна героїня історії, Селена, спершу з’являється у рожевому кришталевому корсеті від The ​​Andamame, який гідно віддає шану головному тренду цього літа – Barbiecore. Пізніше співачка одягає рожеву сукню, всипану лелітками, а під неї рожевий мереживний бюстгальтер Victoria's Secret Wicked. Уже на іншому кадрі Гомес демонструє пару металевих рожевих туфель на платформі від Versace. Музичне відео також має відсилки до передніх робіт співачки, а саме танці в караоке як у пісні Love You Like a Love Song та шалена вечірка – Slow Down.

Читайте також: Майлі Сайрус рефлексує «божевільне» минуле в новому синглі Used To Be Young

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).