Дивіться "Маріуполіс" — фільм загиблого в Україні литовського режисера

Новости
06.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Мантас Кведаравічюс представив картину ще у 2016-му
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Мережі з’явився фільм литовського режисера Мантаса Кведаравічюса "Маріуполіс". Стрічка вийшла ще у 2016 році, а її прем’єрний показ відбувся на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Зараз картину можна переглянути через онлайн-кінотеатр Takflix. Половину з виручених коштів стрімінг надішле в організації, що допомагають евакуюватися з Маріуполя.

Мантас Кведаравічюс повернувся у Маріуполь на початку повномасштабного вторгнення росії. Режисер хотів задокументувати воєнні злочини, які чинять російські окупанти у місті. 2 квітня цього року Мантас трагічно загинув у Маріуполі.

Відзначимо, "Маріуполіс" розповідає про пересічних жителів, які намагаються жити далі попри те, що поруч з їхнім містом точиться війна. Чоловіки готують рибальські приладдя, а для робітників фабрики організовують концерт скрипальки. Водночас у Чорне море скидаються бомби, але жителі міста до цього вже звикли.

Читайте також: Ви маєте це почути: Реальний аудіозапис волонтерки про злочини рашистів в Ірпені та Бучі

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).