В Україні з’явилася мапа культурних втрат. Кожен може долучитися до редагування

Новости
06.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Втрачені пам’ятки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український культурний фонд презентував інтерактивну мапу культурних втрат в українських містечках. Мета проєкту – продемонструвати світові кількість випадків руйнації важливих пам’яток України через російське вторгнення. Мапа доступна для усіх користувачів за посиланням.

Крім того, будь-хто бажаючий може долучитися до редагування мапи. Для цього користувач має надіслати знімки зруйнованих культурних пам’яток до Міністерства культури та інформаційної політики через ресурс Culture Crimes. Після редагування дані з’являться на "Мапі культурних втрат".

Знищені будівлі на мапі відображаються червоним кольором. До них вже додано, наприклад, історичну будівлю Іванківського краєзнавчого музею, дерев’яну церкву Святого Георгія (збудовану у 1878 році у місті Бровари) та інші. Жовтими та зеленими кольорами позначено частково знищені й пошкоджені пам’ятки відповідно.

Читайте також: Травма свідка: Як прийти до тями після моторошних новин і кадрів?

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).