Режисерка Агнешка Голланд розкритикувала Каннський фестиваль за показ російського фільму

Новости
23.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Впливова думка
ПОДЕЛИТЬСЯ

Відома польська режисерка Агнешка Голланд розкритикувала організаторів Каннського фестивалю за включення російського фільму до програми заходу. На її думку, Європа має протистояти російській агресії, включаючи "культурний фронт". Також Агнешка засудила висловлювання режисера Кирила Серебреннікова, який порівняв трагедію українських воїнів з російськими "солдатами".

"На жаль, мої погані відчуття підтвердилися його словами. Він використав пресконференцію фільму, щоб похвалити російського олігарха [Романа Абрамовича – прим. ред.] та порівняти трагедію російських солдатів з українськими захисниками. Я б не дала йому такого шансу в цей момент", – коментувала Голланд.

Агнешка вважає, що, якби вибір фільмів для трансляції на Каннському фестивалі залежав від неї, фільм "Дружина Чайковського" ніколи б там не з’явився. Крім того, Голланд впевнена, що вся російська культура має бути поставлена під сумнів, адже вона наділена наслідками "російської імперіалістичної агресії".

Читайте також: Повернення у 90-ті: Олег Сенцов — про свій фільм "Носоріг", який вже вийшов на платформі Netflix

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).