В Україні вперше відбудеться фестиваль fashion-фільмів

Новости
12.04.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

19 травня у Києві відбудеться перший в Україні фестиваль fashion-фільмів Fashion Film Festival Kyiv. Його організаторами стануть FILM.UA та Ukrainian Fashion Week.

У рамках фестивалю на території кіностудії FILM.UA відбудуться лекції, майстер-класи, перегляд fashion-фільмів українських та зарубіжних режисерів. Головною подією Fashion Film Festival стане фінал конкурсу фільмів та церемонія нагородження переможців.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, вам необхідно заповнити онлайн-форму на сайті фестивалю і надати у ній посилання на вашу роботу до 25 квітня. До участі у конкурсі оргкомітет приймає тизери, трейлери та короткометражні fashion-фільми про колекції українських дизайнерів і брендів, створені протягом 2017–2018 років, хронометражем до 10 хвилин.

Варто пам’ятати, що переможець отримає Гран-прі конкурсу BEST FASHION FILM і грошову винагороду розміром у 50 тисяч гривень. Також будуть вручені професійні призи в категоріях BEST FASHION STORY та BEST PRODUCTION.

Роботи учасників оцінить авторитетне журі конкурсу, до якого увійшли співзасновник Berlin Fashion Film Festival, незалежний консультант та куратор відеоконтенту багатьох міжнародних фестивалів fashion-фільмів Niccolo Montanari, режисер fashion-фільмів Benjamin Seroussi, креативний продюсер Final Cut Media, «Світське життя з Катериною Осадчою», JetSetter.ua Олеся Ногіна, співзасновник та виконавчий продюсер Radioactive Film Дарко Скульський і режисер, засновник студії Creative BURO Ігор Стеколенко.

Нагадуємо, що фестиваль Fashion Film Festival Kyiv був створений з метою популяризації жанру fashion-фільмів в Україні та сприяння співпраці дизайнерів, режисерів, операторів і представників сучасного мистецтва.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.01.2019
The Row
Сумка
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).