Королівська родина представила перший офіційний портрет у новому складі. Без Меган Маркл і принца Гаррі

Новости
04.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Інсайдери розповіли, як герцоги відреагували на нове фото сім’ї
ПОДЕЛИТЬСЯ

На офіційній сторінці королівської родини в інстаграмі з’явився перший офіційний портрет монаршої сім’ї у новому складі. На фото з’явилися король Чарльз, королева-консорт Камілла, принц Вільям та принцеса Кейт. Знімок був зроблений королівським фотографом Крісом Джексоном за день до дати офіційних похоронів Єлизавети II.

На фото королева-консорт і Кейт Міддлтон зображені в чорних сукнях з довгим рукавом, а їхні чоловіки – у темно-синіх класичних костюмах. Хоча королівський протокол не забороняє монаршим подружнім парам триматися за руки, за своє життя Єлизавета II була помічена у тілесному контакті з чоловіком лише декілька разів. На знімку королівської родини у новому складі Кейт тримає за руку принца Вільяма, а Камілла – короля Чарльза.

Новий портрет членів монаршої родини може стати підтвердженням чуток про погіршення їхніх взаємовідносин з Меган Маркл і принцом Гаррі. "Безперечно, не є випадковим те, що фотографію було зроблено, коли Меган і Гаррі все ще перебували в Британії. Це може бути ще одним сигналом того, що вони більше ніколи не повернуться до своєї центральної ролі в королівському житті", – говорить королівський аналітик Річард Кай.

Читайте також: Закони стилю короля Чарльза III

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).