Дивимося: перший трейлер українського фільму «Ти мене любиш?»

Новини
25.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дорослішання, 90-ті й пошуки кохання
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вийшов перший офіційний трейлер українського фільму «Ти мене любиш?» від режисерки Тоні Ноябрьової. Стрічка розповідає про історію дорослішання на тлі краху родини та цілої епохи.

У центрі сюжету 17-річна Кіра — справжня мрійниця, яка якнайшвидше прагне подорослішати: крадькома бере мамині чоботи та яскраву помаду, ухвалює перші серйозні рішення, потрапляє у вир кохання з головою, а ще «набиває» перші шишки на власних помилках, вчиться бути відповідальною та стриманою. Вона також шукає відповіді на одвічне питання: «Ти мене любиш?». Але чи знаходить?

Режисеркою фільму виступила українська сценаристка й режисерка Тоня Ноябрьова. За роботу над дебютною повнометражною стрічкою «Герой мого часу» її визнано найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

У фільмі «Ти мене любиш?» головну роль виконала Карина Химчук, що відтворила образ 17-річної Кіри з його суперечностями: розлученням батьків, омріяним навчанням акторській майстерності, знайомством із бомондом, першим коханням і подихом свободи. За гру в цій картині акторка отримала нагороду Національної премії кінокритиків «Кіноколо» в категорії «Найкраща акторка» у 2023 році.

«Кіра — це я, а я — це Кіра. Принаймні, коли я згадую себе в 16 років, я поводилась так само. Я дивилася й досі дивлюсь на світ із абсолютно відкритим серцем. У вічному пошуку любові», — каже режисерка фільму Тоня Ноябрьова. «Я вважаю, що Каріна — відкриття року. Не просто відкриття, а це якийсь зовсім новий вид існування на екрані. Нічого подібного в українському кінематографі ще не було. Я заздрю тим, хто буде вперше дивитися фільм, бо ви нарешті побачите те, що бачу я».

Світова прем’єра фільму «Ти мене любиш?» відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Стрічка також здобула першість у Міжнародному головному драматичному конкурсі Making way кінофестивалю Off Camera в Польщі.

В український прокат фільм «Ти мене любиш?» виходить із 30 травня.

Читайте також: Від Копполи до Лантімоса: 8 найгучніших фільмів у Каннах 2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).