Навіть посеред війни розцвітають квіти: нова колаборація SOVA x FROLOV

Новини
26.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ювелірний дім SOVA та FROLOV представили четверту спільну колекцію. У центрі прикрас — дика троянда, що виросла в бабусиному саду, та сама квітка з дитячого спогаду, з теплого літнього вечора. 

Колаборація SOVA x FROLOV має важливу благодійну мету відновлення та підтримка психологічного здоров’я дітей з благодійного фонду “Діти Героїв”. Близько 8 тисяч дітей потребують індивідуальних консультацій психолога та реабілітації у зв’язку із втратою батьків, дому внаслідок війни, життя в окупації, травмою після вибухів та інших проблем. І ця статистика збільшується з кожним днем. Частина коштів з продажу колекції SOVA x FROLOV буде передана для підтримки напряму психологічної реабілітації дітей з БФ “Діти Героїв”. 

"У найтемніші часи, коли війна залишає по собі слід, все одно проростають квіти. Вони є символом нескореності та відновлення. Точно так само, як діти є продовженням нашого життя, початком нового та світлого. Адже навіть у поранених серцях з новою силою здатна зароджуватися любов", — розповідають у SOVA.

Колекція налічує 19 прикрас, кожна з яких делікатна робота майстрів ювелірного мистецтва, адже складається щонайменше з 5 ювелірних елементів. Золоті квітки поєднують в собі жовте і рожеве золото, які разом створюють тепле сяйво. Квіти в прикрасах виконані у двох варіаціях — з діамантами та без вставок. Також делікатним вкрапленням діамантів оздоблені рухливі ланцюжки на моносережках, кольє та браслети.

Обличчям кампейну стала українська акторка Соломія Кирилова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).