Guest In Residence: Джіджі Хадід запускає власний бренд одягу

Новости
02.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вже 7 вересня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ще місяць тому американська модель Джіджі Хадід розповідала про свої плани створити власний бренд трикотажних виробів, і вже 1 вересня у своєму інстаграмі знаменитість оголосила про його запуск, який відбудеться через тиждень.

“Залишився тиждень — мій перший бренд! Як засновниця, креативна директорка і любителька всього затишного я дуже рада нарешті повідомити, що Guest In Residence офіційно запускається 7 вересня 2022 року”, — поділилася Хадід у соцмережах.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Gigi Hadid (@gigihadid)

Протягом останнього місяця Джіджі публікувала багато фото з виробництва, творчого процесу та навіть декілька світлин самого одягу. Підписники Хадід могли помітити на фотографіях як худі в яскравих і пастельних кольорах, так і різні костюми. Зважаючи на зображення і натяки на офіційній сторінці бренду в інстаграмі, можна зрозуміти, що нас очікує багато виробів з кашеміру. 

Сама Хадід на всіх світлинах виглядає натхненною і захопленою процесом виробництва, про що й свідчать її слова: “Працювала над чимось… з любов’ю”.

Читайте також: Відео дня: Емма Вотсон у першій рекламній кампанії Prada Beauty. Спойлер: ролик акторка зрежисувала сама

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).