Українська кінострічка “Клондайк” візьме участь у відборі на "Оскар"

Новости
05.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Як “Найкращий міжнародний повнометражний фільм” від України
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український оскарівський комітет закінчив прийом заявок для участі кінострічок на премію “Оскар” у категорії “Найкращий міжнародний повнометражний фільм” від України. Цьогоріч у національному відборі нашу державу представить кінокартина режисерки Марини Ер Горбач “Клондайк”.

Сюжет фільму обертатиметься навколо молодого подружжя, яке стало свідком авіакатастрофи 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. “Коли Ірка і Толік очікують народження першої дитини, війна жорстоко вривається в їхнє життя разом з уламками збитого "Боїнга". Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли село захоплюють озброєні угрупування”, — описує фільм Український оскарівський комітет.

Тепер завданням комітету буде перевірка кінострічки на відповідність вимогам Американської академії, а офіційне оголошення кандидата відбудеться пізніше на засіданні.

Як зазначають у Державному агентстві України з питань кіно, “у світі картину сприйняли тепло як кінокритики, так і глядачі: її рейтинг на платформі IMDb становить 7,3, а на сайті Rotten Tomatoes — 95% зі здебільшого схвальними відгуками міжнародної преси”. Видання Vox до того ж додало кінострічку до свого топу фільмів, які будуть найбільш обговорюваними цьогоріч. 

Читайте також: Володимир Зеленський виступив з промовою на відкритті 79-го Венеціанського фестивалю

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).