Український бренд Gunia Project представив нову колекцію до Великодня

Новости
22.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вона натхненна вишитими рушниками й керамікою з різних регіонів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд Gunia Project представив нову Великодню колекцію, натхненну вишитими рушниками XX століття з архівів Музею Івана Гончара. Кожен виріб вкотре представляє нам мотиви народного мистецтва й особливості культури різних регіонів України.

Усі вироби нової колекції створювалися й розписувалися вручну майстринями-аматорами, які намагалися відтворити “оповідь про свій світ у спрощеній, зворушливій формі”. Як розповідає команда бренда, усі предмети передають наївність, щирість і святковість.

Серед виробів колекції набори свічок, цукорниця з голубами у вигляді підставки для яєць, керамічні маслянки, горнятка на ніжках і тарілки різних форм. Особливим елементом стала місткість у формі кота, натхненна вишитим рушником XX століття з села Губівка, Кіровоградської області. Малюнок тваринки з’являється й на інших виробах колекції, наприклад, на чайнику, кухлику й тарілці. 

У розписі предметів можна також помітити голубів і янгола з рушників Полтавської області, дівчину з полумиску Якова Гончара з Вінницької області й коника з кахлю на Чернігівщині. Окрім певних образів, вироби прикрашають геометричні візерунки й малюнки квітів і рослин. 

Кожен елемент колекції виконаний у ніжних рожевих, зелених, блакитних, золотистих і білих кольорах, що одразу ж наштовхує на асоціацію з весняною порою. 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).