Серхат Ішик і Бенджамін А. Хусебі покидають пост креативних директорів Trussardi

Новости
22.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Після майже двох років у Будинку моди
ПОДЕЛИТЬСЯ

Серхат Ішик і Бенджамін А. Хусебі залишають Trussardi після майже двох років роботи креативними директорами міланського будинку моди. Деталей дизайнери не розголошували, проте раніше стало відомо, що вся рада директорів і сам виконавчий директор компанії Себастьян Зуль також пішли у відставку. Можливою причиною є реструктуризація бренда Trussardi для продажу.

Дует дизайнерів Серхат Ішик і Бенджамін А. Хусебі представили свою першу колекцію для Trussardi в сезоні осінь-зима 2022. За новий модерністський дизайн вони одразу ж отримали позитивні відгуки й визнання від світових знаменитостей. В одязі від Серхата й Бенджаміна з’являлися на публіці Дуа Ліпа, Гейлі Бібер і Кайлі Дженнер.

На показі колекції осінь-зима 2023 дизайнери представили об’ємні пуховики, великі пальта з хутра й шкіряні сукні та спідниці. Тепер Ішик і Хусебі, скоріш за все, найбільшу увагу приділятимуть розвитку власного берлінського бренду GmbH. 

 

Читайте також: Джеремі Скотт лишає Moschino. Згадуємо 10 епатажних і суперечливих образів дизайнера

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).