Фінляндію вшосте визнали найщасливішою країною у світі. Україна посіла 92 сходинку

Новости
21.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Оцінки життя українців стали вищими, ніж у 2014 році
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фінляндія шостий раз поспіль стала країною найщасливіших людей у світі за версією рейтингу World Happiness Report. Результати щорічного дослідження були опубліковані у новому звіті, заснованому на результатах Всесвітнього опитування Gallup.

Країни розподіляли за критеріями в період з 2020 року по 2023. Окрім Фінляндії, до першої п’ятірки списку потрапили Данія, Ісландія, Ізраїль і Нідерланди. Після них — інші скандинавські країни — Норвегія й Данія. Україна посіла лише 92 місце, тоді ж як росія — 70. Останніми у списку опинилися Ліван й Афганістан на 136 і 137 місцях відповідно.

Як зазначили організатори дослідження, хоч добробут України значно постраждав за останній рік внаслідок повномасштабної війни, оцінки життя й рівень доброзичливості в державі значно підвищилися, якщо порівнювати з періодом після анексії Криму у 2014-му. 

Під час проведення дослідження враховувалися такі фактори, як ВВП на душу населення, дотримання громадянських свобод, тривалість життя, рівень зайнятості, корупції та щедрості в суспільстві тощо.

Рейтинг World Happiness Report формується з 2012 року з ініціативи Генеральної асамблеї ООН. Цьогорічний звіт був опублікований до Міжнародного дня щастя, який відзначають 20 березня. 

 

Читайте також: Цифра дня: Скільки років знадобиться для досягнення гендерної рівності

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).