Янголи та демони: Hulu випустив новий фільм про діяльність бренду Victoria’s Secret

Новости
18.07.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Про підйом і занепад компанії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський стрімінговий сервіс Hulu випустив документальний трисерійний фільм “Victoria’s Secret: Янголи та демони” про однойменний бренд жіночої білизни. Режисером кінокартини став Метт Тірнауер. 

Стрічка розповідає про стрімкий зліт і пік популярності бренду, розслідує і викриває причини його занепаду, а також звертає увагу глядачів на генерального директора Victoria’s Secret, мільярдера Леса Векснера, і його зв’язки із сексуальним злочинцем Джеффрі Епштейном. Hulu показали архівні кадри Епштейна та моделей, які раніше не було опубліковано, й висвітлили таємну діяльність бренду. 

“Ми залучили двох колишніх генеральних директорів, деяких колишніх моделей і цілий ряд старших і молодших керівників. Насправді цікаво було спостерігати за розповідями про секрети компанії, що базувалася в центрі Огайо, далеко від центру моди — Нью-Йорка. Це був захоплюючий процес, і я вдячний людям, які були залучені”, — поділився режисер фільму Метт Тірнауер у своєму інтерв’ю.

Нагадаємо, у 2019 році Victoria's Secret розкритикували через висловлювання колишнього менеджера з маркетингу про моделей plus-size і трансгендерів. Того ж року бренд скасував свій щорічний показ через низькі рейтинги шоу.

Читайте також: Apple TV+ розробить драматичний серіал про засновника Ferrari

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).