Чоловіки-військовослужбовці зможуть брати декретну відпустку

Новости
19.07.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
“За” проголосував 301 депутат
ПОДЕЛИТЬСЯ

Верховна Рада підтримала законопроєкт про надання відпусток для догляду за дитиною чоловікам, які проходять військову службу. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці в телеграмі.

“Як співавтор законопроєкту, вважаю, що це питання зараз є нагальним. Тому сподіваюся, законопроєкт буде остаточно прийнято вже скоро”, — поділився нардеп.

За законопроєктом, чоловіки-військовослужбовці матимуть змогу отримати декретну відпустку у тому разі, якщо мати дитини також проходить військову службу. Депутат зазначив, що йдеться про рівні умови як у мирний час, так і впродовж воєнного стану.

“Більшість країн НАТО надають відпустку для догляду за дитиною військовослужбовцям-чоловікам на однакових умовах із жінками, до того ж із можливістю використовувати її частинами батьку та матері по черзі (наприклад, Австралія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Канада, Хорватія, Німеччина, Греція, Угорщина, Литва, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія тощо)”, — додали народні депутати.

Читайте також: Ліна Костенко отримала орден Почесного легіону

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).