Imagine Dragons опублікували кліп, знятий у деокупованому регіоні Україні

Новости
11.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
У ролику знявся 14-річний хлопчик Сашко
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гурт Imagine Dragons представив кліп на пісню Crushed, знятий в Україні. Ролик знаменитості присвятили усім українцям, життя яких кардинально змінилося з початку повномасштабного вторгнення. Режисером кліпу виступив Тай Арнольд, який приїхав до України наприкінці минулого року.

Зйомки Crushed проходили в селі Новогригорівка Херсонської області. Героєм кліпу став 14-річний Сашко, який разом з батьками переховувався в підвалі від артилерійських обстрілів. Його рідне село знаходилося під окупацією цілих п’ять місяців. Будинок Сашка та десятки інших хатин в околиці майже повністю зруйновані.

"Історія Саші розбиває серце, і є тисячі інших, подібних, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина без світла та інших елементарних комунікацій. Будь ласка, зробіть пожертву на United24 і говоріть про цю історію", — говорять Imagine Dragons.

 

Читайте також: Lancôme ініціювали збір на допомогу дітям із вродженими вадами серця

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).