10 найпопулярніших фільмів і серіалів червня за версією IMDb

Новости
05.07.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
До рейтингу потрапили найрізноманітніші кінострічки
ПОДЕЛИТЬСЯ

База даних про кінематограф Internet Movie Database опублікувала рейтинг 10 фільмів і серіалів, які найбільше переглядалися користувачами останнього місяця.

Перше місце дісталося серіалу “Дивні дива”, четвертий сезон якого вийшов на екрани наприкінці травня цього року. Друге місце отримав бойовик “Найкращий стрілець: Маверік” з Томом Крузом у головній ролі. Кінострічка є продовженням культового фільму 1986 року “Найкращий стрілець”, який посів п’яте місце в рейтингу. 

Наступним у списку опинився телевізійний серіал “Обі-Ван-Кенобі”, який розповідає про однойменного персонажа із “Зоряних війн”. Також сюди потрапили третій сезон серіалу про супергероїв “Хлопаки”, “Світ юрського періоду — 3: Домініон” та американський спортивний фільм “Дорога до НБА” з Адамом Сендлером. 

На восьмому місці рейтингу — третій сезон серіалу "Академія "Амбрела", а на дев’ятому — біографічна кінострічка “Елвіс” про короля рок-н-ролу Елвіса Преслі. Завершує список анімаційний науково-фантастичний фільм “Базз Лайтер”, який є спін-оффом серії мультфільмів “Історія іграшок”.

Читайте також: Вийшов перший тизер фільму "Блондинка" про життя Мерілін Монро, для якого Ана де Армас майже рік тренувала свій акцент

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).